Témata

1D

15. února 2012 v 16:41 | Kay
Poslední dobou se mi začala líbit skupina One Direction.
Mají fakt úžasné písničky.
A oni? jsou prostě k sežrání :D

LOUIS
Louis Tomlinson of boyband "One Direction" heads to rehearsals ahead of Saturday's next live installment of "The X Factor".


LIAM


ZAYN


NIALL


HARRY
Harry Styles


Nejznámější song se jmenuje What Makes You Beautiful

Kdo z nich se vám nejvíce líbí? Mně Harry :D

Facebookové hity

13. února 2012 v 17:19 | Kay
Ahojki..:* ještě jednou se moc omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla..:/
Všimli jste si toho, že nejsou pouze hity v oblečení, ale dokonce už i na facebooku?
Ještě před třemi měsíci byla v oblibě fake vztahy. Moc jsem nechápala k čemu to je.
Někteří, že se chcou pomstít svým EX atd., ale stejně mi to příjde úplně k ničemu. Takových FB hitů je hrozně hodně, ale já bych se v tom to článku chtěla věnovat aktuálnímu hitu.
OBRÁZKY!ATD. Těchto obrázků je plno!
Já asi nikdy nepochopím jak mě ty obrázky můžou vystihovat.
Co si o těchto obrázcích myslíte vy?
Líbí se vám?

Vánoce

19. prosince 2011 v 17:58 | Kay
Vánoce jsou tu již za dveřmi a určitě se monzí z vás těšíte.
Já se teda těším, ne moc na ty dárky, ale na tu atmosféru atd. Letos se mi zdá, že to uběhlo hrozně rychle.
Dárky už mám naštěstí nakoupené, jenom je zabalit :D

Já osobně si myslím, že my jako češi, máme skvělé tradice. Např. v Itáli si dávají dárky 13. Prosince na sv. Lucii a jí až 25. Prosince a to někde v restauraci. 24. mají normální všední den..

Mám hrozně ráda pohádky, hlavně teda české, protože ty americké na způsob českých mě nebaví. Moje nejoblíbenější americká pohádka se jmenuje GRINCH :D a je fakt boží! Mezi mé oblíbené české patří S čerty nejsou žerty a Popelka. Samozřejmě mnoho dalších, ale zrovna si nemůžu na žádnou vzpomenout (mám okno) :'DDD
A co vy?? Jaké jsou vaše oblíbené pohádky??Moje oblíbená vánoční písnička :)

PS: To, že zemřel nejlepší prezident ČSR a ČR je mi hrozně líto. Velmi jsem ho obdivovala a myslím si, že je to velká ztráta. Velká úcta, pane Havle!

Pravopis

13. prosince 2011 v 17:37 | Kay
Nikdy jsem nějak nechtěla psát články na zadané téma, ale tohle mě opravdu zaujalo a vím co go!

Já jsem s pravopisem nikdy žádný problém neměla. V diktátu jsem většinou měla maximálně 3 chyby. Nikdy jsem nedostala 3 z češtiny. :D (Nechci se chlubit). Ale to se o jiných lidech říct nedá. Když člověk napíše slovo OLYMPIÁDA takhle: OLIMPIJÁDA, tak je to asi trochu moc ne?? (Ano narážím na svého bratrance..:D ). Ne všem jde pravopis, ale aspoň trochu by se každý mohl snažit, protože přece jen je to náš rodný jazyk a tím ho jenom zneuctíváme. Chápu, když se někdě překlikne, když píše na PC, ale když má ve větě asi 9 chyb z 10, to už je trochu moc.

Ze života:
Jedna holka z naší třídy se ujala práce nástěnkářky. Ona je taková, že hrozně prožívá věci okolo Haiti, a tak napsala na nástěnku o tom článek. Mě hrozně zajímalo, co tam napsala, tak jsem si to přečetla. Když jsem si to četla, byla tam hrozná spusta chyb. Žádné čárky, špatně y/i nebo mě/mně atd. Nevím, možná by jste jí prominuli, že má otce Slováka, ale v ČR už přece začala chodit do školy hned od 1. třídy, takže by snad aspoň základy mohla umět.


Originální dárky pro....

11. prosince 2011 v 16:01 | Kay
Je strašně hodně článků na téma Vánoce, tak já se tedy přidám..:P Hrozně se na ně těším, ale nemám moc času kupovat dárky, ale už to mám vymyšlené, tak vám napíši, co komu dám a třeba vás to bude i inspirovat.:)

Maminka:
Tak mojí milované (někdy až moc :D) mamince budu kupovat řasenky od Miss Sporty za 80 Kč. (já jí používám taky, je sice levná, ale je jedná z nej )
Poté jsem uvažovala, že bych jí koupila nějaké krémy Nivea na odličování, na suchou pokožku atd. k tomu odlakovač na nehty a tamponky na obličej.
Dále bych jí chtěla koupit sadu Adidas, kde je voňavka, deodorant a sprchový gel.
Asi jí nekoupím úplně vše, protože kvůli peněz a navíc nemám jenom jí, že.? :D

Tatínek:
Tak tatínkovi už jsem koupila trenýrky s Houmrem Simpsonem za 150 Kč v CA.
Poté bych mu chtěla koupit sadu od Gilette.

Babička a dědeček:
Teď o víkendu jedu na nějakou vánoční tržnici, tak tam snad něco vyberu :)

Terezka (králíček):
Nějaké jídlo + dropsy :)

Nejlepší kamarádka:
Nejlepší kamarádce kupuji dva zdobící laky na nehty a k tomu nějakou blbůstku z hračkářství, ať má na mě vždy vzpomínky :)

Ostatní kámošky:
Ještě mi tento týden daly dvě kámošky lak na nehty, tak jim taky koupím lak za 25 Kč :D:D:D

Sestřenice:
Pokud mi zbytou peníze, tak jí koupím řasenku, ale to už neslibuji :).

Jediné, za co se modlím, ať mi výjdou peníze :D:D

Co bych si přála já:
Já bych si přála nějaké oblečení, čelenky s mašlí, laky na nehty a mobil. Jediné, co vím, že dostanu na 10000000% je lyžařská souprava, protože jsem si jí sama vybírala..:D

Co si přejete vy?
A co kupujete svým blízským?
Piště dolů do komentářů.

PS: dneska mi přišel e-mail s netradičními dárky, které jsou fakt levné a originální. Posuďte sami. Dám vám tady odkaz: http://www.netradicni-darky.cz/toaletni-papir-petitisicovka/d-69242/?utm_source=newsletter_prosinec2&utm_medium=email&utm_campaign=Libimseti

Je jich tam více, ale tohle mě dostalo nejvíce..:D:D

Chtěla bych tam něco koupit, ale mám strach, že by to nepřišlo do Vánoc. Nebo myslíte, že by to přišlo??

Co je moc, to je moc!

4. prosince 2011 v 16:53 | Kay
Nechci se tady podobat nějakým paparazzi blogům nebo něco takového, ale co je moc, to je moc!!

Lady Vanilka už vážně neví, jak se má fotit!


Na 1. fotce vypadá přirozeně. Kdokoliv se na tu fotku určitě podívá, řekne si, že tato holka si na nic nehraje. Je vtipná, milá a prostě sympatická, jenže pak se člověk podívá na 2. fotku a lekne se! Já jsem se vážně lekla.. Je sice vidět, že si na nic nehraje, ale to už se vážně mohla vyfotit nahatá! Je jí 15 let a fotí se, jak kdyby jí bylo přes 20. Nechci tady mluvit jako nějaká rozumná maminka či babička, ale myslím si, že na to má ještě čas :D. Myslím si, že tahle fotka odradila hodně kluků, protože je podle mě laciná!

Co si o těhle dvou fotkách myslíte vy..? Piště do komentářů

Super drbna - Gossip girl

11. listopadu 2011 v 15:09 | Kay
Poslední dobou se dívám na seriál "Super drba".. Seriál mě hodně baví a dám vám tu článek, který jsem stáhla z osobnosti.cz :D, protože se mi to nechce psát a myslím si, že je to i zbytečné. Jenom bych chtěla říct, že to oblečení od těch holek jsou hodně dobré a líbí se mi jejich styl. No posuďte sami :)

Popis:
Seriál Gossip Girl vypráví o životě New Yorské smetánky, ale také "obyčejných" lidí, kteří nemají na kostýmky od Prady či brýle od Chanelu. Hlavními postavy jsou Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Jenny Humprey, Dan Humprey, Nate Archibald a Chuck Bass.

Seriál začíná v době, kdy se Serena vrací z internátní školy zpět do New Yorku. Jaké tajemství si přivezla a co vlastně měla s Natem? A kdo je tajemná Super Drbna, která ví o všem, co se na Upper East Side děje? To vše a mnohem víc odhalí čas .S tímhle článkem jsem si moc práci nedala, takže tu ještě něco dneska nebo zítra přidám :)

Když prší....

26. října 2011 v 8:17 | Kay
Yeáás po dlouhé době je 5 denní volno, které si hodlám na 100% užít, jenže ne vždycky je počasí na to, abys chodila ven, takže vám tu napíšu pár tipů, co dělat.

1. Učení

:D Hned jako první jsem dala učení.. Mnozí z vás si budou myslet, že jsem totální magor, ale abych řekla pravdu, v tomhle počasí se mi učí lépe, než když je venku 30°. A myslím si, že i ostaním lidem se učí lépe.

2. Shoping

Nooo..:D tak to je bezkonkurenční. Koho by to nebavilo a v takovém počasí strávit pár hodin v nákupním centru je fajn a navíc! ani ne za 2 měsíce jsou Vánoce, takže o důvod víc jít nakupovat. Vem si s sebou kámošky a bude to krásně strávené odpoledne.

3. Posilovna, bazén a bruslák

Ano konečně je otevřený bruslák, na který jsem přes léto jít nemohla, protože byl zavřený. Do posilovny jsem také přes léto nechodila, protože v takovém vedru se někde drtit se mi fakt nechtělo. Je to sice sport, který některé nebaví, ale je to i fajn odreágování od všeho.

4. Kroužky

Určitě má každý z vás nějaké kroužky. Buď někdo hraje na nějaký hudební nástroj, tančí, chodí do zpěvu, jezdí na koni nebo prostě dělá jakýkoliv sport.

A mohla bych psát dál: Dívání na Tv, psaní blogu (prostě PC), beauty večer s kámoškou a mnoho dalšího. ;)

Není čas

22. září 2011 v 14:21 | Kay
Ahojkii.. Vážně nemám čas ani náladu na psaní blogů. Musím se učit do školy, píšeme samé písemky (zatím mám samé 1), ale včera jsme psali z dějáku a vidím to tak na 3 nebo 4. No co, nedá se nic dělat, asi se budu muset více učit. Od zítřka plánuji blog zase na 100% rozjed. Tak mě ještě jednou omluvte a ať se vám daří ve škole:) Páá ;*

Love story

8. září 2011 v 18:10 | Kay
Se svým přítelem jsem se seznámila na táboře H+H. Trávili jsme tam poslední dny strašně moc času spolu. Přišel k nám na chatku, povídali jsme si, a drželi jsme se za ruce..:) Líbil se mi a myslím, že i já jemu, jenže...:( Tušila jsem, že rozlučkový večer se mezi námi něco stane, ale já bohužel jela do nemocnice..:(, taže se nic nestalo, ale i tak jsem na něho pořád myslela. Psali jsme si na facebooku a chtěli jsme jít ven, ale až 4. záři jsme se konečně domluvili.:) Venku jsme si úžasně povídali. Krmili jsme kačeny na rybníku a potom, když jsme seděli na trávě, tak jsme se chytili za ruku a jen tak leželi a drželi se za ruce asi půl hodiny. Bylo to krásné, ale pořád kolem nás někdo chodil a nebo jezdil na kole, takže romantika NIC MOC.:D Potom už jsem musela jít domů a tak mě trochu vyprovodil, a když jsme se loučili, tak mě objal a políbil. Byl to úžasný polibek, na který nikdy nezapomenu. Teďkom jsou polibky taky krásné, ale na ten první ( sice to nebyl můj první polibek, ale od něho ano ) nikdy nezapomenu. Je to trošku zkrácené, ale to hlavní jste určitě pochopili..:)*
( Nejsem to já, ale ta fotka se mi prostě líbí) :)

Novinky

6. září 2011 v 9:00 | Kay
Ahojkii.. Mám nějaké novinky a zprávy ode mně pro vás, co mám v plánu s blogem atd.

1. Mám přítele ( což je spíš novinka pro mě, ale chci vám tu napsat příběh o tom jak jsme se dali dohromady atd..)

2. Když jsem byla na táboře H+H byl tam ten, co vyřizoval nějaké kraviny atd. a tím, že jsme si tam museli tykat, takže jsem tykala i jemu a mě si moc dobře pamatuje, protože mi volal sanitku a teď přešel k nám na školu jako profesor TV a já mu musím vykat. Nezvyk!!!

3. Moje kámoška bude mít v Přerově 17. 9. oslavu narozek. Jsem ráda, že mě pozvala, protože se odstěhovala z Ostravy do Přerova, takže aspoň nějaké šance, že se uvidíme.

4. Mám poslední dobrou nějaké dobré dny, takže čekám, že se něco stane, ale nechci to přivolávat. Mám skvělé kamarády, přítele, s rodiči se nehádám, zdraví až na tetanii je taktéž v pořádku a škola ZATÍM v pohodě, ale kdoví na jak dlouho! :D

NOVINKY O BLOGU:
1. Chtěla bych new layout, takže kdo má čas a náladu písněte mi na kaja.vasnovska@seznam.cz a byla bych ráda kdyby jste mi nějaký ten desing udělali.

2. Nejpozději do konce týdne bych chtěla udělat přihlášku do mé soutěže. Podrobnosti se dozvíte v přihlášce.

3. O víkendu chci udělat nějakou tu videoodpověď, kde budu hodnotit vaše blogy.:)


TETANIE

1. srpna 2011 v 19:47 | Kay
Ahojki, Hayo Hapájo ( pozdrav z tábora H+H ).
Omlouvám se, že jsem tu 12 dní nebyla, ale byla jsem na táboře. Bylo to tam senzační až na to počasí :(. Skoro celou dobu nám tam pršelo a pokud nepršelo, tak bylo zataženo. Asi jenom 2 dny nám svítilo slunce a já se rozhodla převléknout do kraťasů. Poznala jsem tam úžasné holky, s kterýma jsem byla v chatce a taky v oddíle. Zjistila jsem jak lehce se tam dá seznámit. Např: stojím frontu na oběd a teď za mnou stojí nějaká slečna a hned si začneme povídat. Lidi jsou tam úžasní a ta atmosféra je i při nepříznivém počasí úžasná. Kluci z H-Flow tam byli vždy pro nás a úžasné se s nima povídalo. Dokonce tam byl jeden, který se jmenoval Tadeáš ( říkali jsme mu jedině Tadito ). On je slovák a je z Piešťan a bydlí kousek od Rytmuse a prý se spolu normálně baví. A ještě chudák je alergický na píchnutí od včely a může umřít. :( Další tam byl Jay-Jay ( David ), který tam na Silvestra dělal uklízeče, takže jsem hned věděla o koho jde. On je prostě super boy a má ty nejlepší hlášky. Třeba víte co je Vimbil? ( Penis :DD ). Další je Antonín (Tony). On je prostě nejvíce v pohodě kluk. Od něho naše chatka dostávala pusinky na dobrou noc. ;)* Filip ( Tai ) má hrozně podobné oči jako Martin Harich a i postavově je mu podobný. naposledy Karel ( Linchi ). Toho kluka moc nemusím, ale má dokonalý úsměv. Je z Orlové a prý tam není moc oblečení. Prý kdysi jezdil sám do Ostravy na náměstí a tam jen tak tančil. Když jsem ten příběh slyšela, rozbrečela jsem se. Bylo mi ho horzně líto :(. Jinak se slečnama z oddílu jsme šli do celebrity show. Lucinka ( vypadá jako Avril Lavigne jí hrála) a s ostatníma jsme tam dělaly tanečnice. Z 19. celebrit jsme byly na 3. místě, což si myslím, že je i docela úspěch. Jinak tam jezdí celebrity a na našem turnuse byla Monika Povíšilová ( ze superstar ) a Lucie Borhyová ( moderátorka tel. novin. ). Obě tam s námi byly celé odpoledne. Tento tábor si nemůžu vynachválit. No a teď už jdu na to, o čem jsem chtěla psát. 9. den večer byla stezska odvahy. Chodili jsme po oddílech ( 16 dětí + vedoucí ). Nebylo to vůbec strašidelné, protože nás strašila zábava, praktikanti a kuchařky. Já jsem se teda vůůůůůůbec nebála, ale asi 10 minut po skončení stezsky se mi udělalo špatně. Brnělo mi celé tělo, špatně se mi dýchalo a točila se mi hlava. Potom, když mě moje zlatíčka z chatky odvedly na zdravotku jsem už ani nemohla svým tělem hýbat. Dali mi magnézium a po 2 hodinách už to bylo O.K., ale musela jsem stejně spát na zdravotce s dalšími třemi 15 letými slečnami, které byly vyložené posrané z té stezsky. Kluci z H-flow všem slíbili, že kdokoliv bude na zdravotce, příjdou nás rozpýlit, takže přišli i k nám. Úžasně se tam s něma kecalo, nebyl tam sice Tai a Linchi, ale ti, kteří tam byli mě velmi podpořili a pomohli mi. Hlavně při záchvatu Tadito, který tam byl pořád semnou. Potom už byl unavený a Jay-Jay s Tonym tam s náma byli až do 2 do rána. Hroooozně mi pomohli. Když se mi špatně dýchalo, dýchali semnou atd. Ráno už mi bylo dobře a tak jsem šla zpátky na chatku. Odpoledne, 10. den, byla atmoška, což znamená, že četli rozlučovací dopisy a pouštěli pomalé songy. Hrozně jsem se těšila hlavně na večer, kdy bude autogramiáda celé H-flow. Jenže Po skončení atmošky se mi stalo to stejné, ale bylo to horší. Měla jsem z toho záchvatu modré prsty a museli zavolat sanitku. V nemocnici jsem byla až do dneška. S nikým jsem se nestihla rozloučit, což mě velmi mrzí :(, ale vedení bylo tak hodné, že mi ty podpisy sehnali. Zjistili mi nějakou TETANII, či co to je. Nemůžu žádný kofein, stresovat se a 2x denně nějaké prášky. Bohužel to není léčitelné, takže už to asi budu mít napořád. Ale i tak jsem se na táboře bavila a už jsem přihlášená na silvestra. Chtěla jsem se vyfotit s klukama z H-flow poslední večer, ale bohužel. :( Už jsem tam nebyla. Zítra tu dám zase nějaký článek. Mějte se fajn.:)

Nechci o ni přijít :(

20. července 2011 v 9:00 | Kay
Moje hooooodně blízká kamarádka se o prázdninách bude stěhovat do Přerova. Momentálně od sebe bydlíme maximálně 10 minut a teďkom asi hodinu. Není to sice moc, ale Ostrava a Přerov? Můžeme se vídat sice o víkendech, ale už to nebude takové jako teďkom. O prázdninách se také moc nevídáme, protože nemáme ani jedna moc času. Známe se už od 2. třídy. Ze začátku to sice nebylo takové to BEST, ale docela často jsme se scházely a tak. Do 5. třídy to bylo úžasné. Venky, spaní škola v přírodě a další akcičky. Když jsme přišly na gympl moc jsem se s ní nebavila, protože obě jsme měly své "partičky" asi před dvěma měsíci jsme se spolu opět začaly znovu bavit a jsem teď hodně šťasná a zrovna teď se mi musí odstěhovat.:( Vím, že se bude vídat aspoň 2x měsíčně, ale nebude to takové jako předtím, když jsme si napsaly v 18 hodin pojď ven za 10 minut u bazénu. Teď musíme být aspoň týden předtím domluvené, že přijedu do Přerova a nebo ona do Ostravy. Mám sice i jiné kámošky, ale ony nejsou jako ona. Ona je vtipná, originální, ujetá. Jenom s ní totiž můžu vymýšlet takové kraviny. Jí můžete říkat cokoliv a jí to zajímá. Poslouchá mě, pomůže mi kdykoliv to potřebuji a najednou bude fuč?! Život je prostě nespravedlivý.

FOTKY S NÍ.

Víkend s ní v Čekyni ( Přerově ). Bylo to tam úúúúúžasné ;*.

Ona je kamarádka, kterou jen tak někdo nenajde.

Není slavná, není celebrita, ale pro mě je to velká osobnost ;*.

Vybalit a zase nabalit!

19. července 2011 v 17:42 | Kay
Ahoj :)* Chci se všem omluvit, že jsem tu dlouho nebyla, ale byla jsem na chatě, kde není internet. Zítra zde dám nějaký článek, ale ve čtvrtek odjíždím na tábor H+H a chtěla bych udělat rozhovory s celebritami, které na tábor přijedou :).
A teď už se jdu věnovat článku.
Nebaví mě pořád vybalovat a zase nabalovat věci do kufru a zase z kufru. Přijedu a další den zase odjíždím. Je to super, že nesedím pořád jenom v Ostravě u PC, ale čeho je moc toho je příliš. Dneska jsem přijela z chaty a zítra balím na tábor a to ještě jdu s Magdou ( s tou kterou mám to video ) ven nebo na bazén a s mamkou nakupovat, tak jsem zvjedavá jak to všechno stihnu. Ne jenže mě nebaví pořád balit, ale hlavně mojí mamku nebaví pořád jenom prát a žehlit a ani se ji nedivím, koho by to bavilo?? :D To bude asi vše. Zítra tu dám kusy oblečení, které jsem nakoupila a ještě se budu aspoň na pár dní snažit přednastavit nějaké články :)* Užívejte si prázdniny ;P

Prarodiče

12. července 2011 v 9:00 | Kay
Ahojkii, takže už jsem doma z Benátek :)*. Bylo to tam DO-KO-NA-LÉ, ale moc se mi nechce nějaký článek věnovat Benátkám a chlubením, jaké to tam bylo úžasné atd. Mi se to tam líbilo a nijak už se mi to nechce rozebírat. Přece jen nepíši články jenom pro sebe, ale i pro vás a pochybuji, že vás zajímá, co jsem dělala první nebo čtvrtý den na dovolené :D.

Takže začnem.
Existují dva druhy prarodičů:
1. Moderní.
Já takové prarodiče mám. Jezdí semnou do shoping parku, babička chodí pěkně upravená, má značkové oblečení a chová se jako dáma :). Nechci se nějak chlubit, ale moje babička si dokonce kupuje módní časopisy, aby věděla, co je IN :D. Je to fajn, ale připomíná mi mé rodiče v starší verzi. Mí prarodiče s taťkovy strany se o mě starají pěkně :). Jsou prostě moderní a snaží se zapadnou mezi TEENAGERY :D ( což se jim mimochodem NIKDY nepovede ). Ale je s něma sranda. Dokonce mají i nějakou techniku :D. Mobil, kameru, dva foťáky, PC + notebook a další.

2. Vesničtí.
Mí druzí prarodiče bydlí na vesnici, mají slepice, psa, králíka a všechen možný dobytek. Sice nemají internet a nic takové, ale oni jsou na statku spokojení a líbí se jim tam. Nemají značkové věci, ale koho to na vesnici zajímá?! Já k nim jezdím ráda. Lehnu si do houpací sítě, postarám se o zvěřstvo a jsem spokojená. Mě osobně se tam líbí. Nikdy bych tam nebydlela, ale jako chalupu je to super ;).

Já jsem ve výhodě. Mám oba dva druhy prarodičů, což mi vyhovuje :). Více už jsem si přát nemohla. Jinak mí rodiče jsou tak na půl, protože mamka je z vesnice a taťka zase z města, ale zařadila bych je spíše do škatulky MODERNÍ :)
Kdybych prarodiče neměla, neměl by mě kdo rozmazlovat, protože ja říkají moje babičky rodiče jsou od toho, aby vychovávaly a my je rozmazlujeme :D. A je to pravda.

 
 

Reklama