Listopad 2011

Hlásnout

24. listopadu 2011 v 17:15 | KAY
Ahojkii.. Jenom jsem vás chtěla poprosit, abyste mi tady hlásli. http://takovaholcina.blog.cz/1111/1-kolo-sonb#komentare Jsem tam jako KAY! Díky moc a kdyby někdo chtěl, tak mu hlas oplatím :)

Nápad

22. listopadu 2011 v 20:40 | Kay |  Dotazy
Ahojkii..;*** Dostala jsem trošku takový střelený nápad, že bych trochu změnila téma blogu.
Pokud znáte super drbnu, tak budete vědět o co go! Byla bych taková DRBNA! Psala bych tu drby, co se kde poblíž mého okolí děje, taky bych si každý den vybrala náhodně nějakou osobu a okomentovala bych jí třeba outfit nebo tak. Byla bych drbna a ještě módní policie..:D Asi to moc originální není, ale chci slyšel váš názor.

Co si o mém nápadu myslíte vy...? Piště do komentářu. Fakt prosím napiště názor (ehmm teď vypadám, jak kdybych žadonila o komenty :D) ať vím, jestli by to mělo úspěch nebo ne! Díky Kay ;***

LV

13. listopadu 2011 v 17:43 | Kay |  Móda

Wááááá..:* Jak já z těch kabelek a bot nemůžu. Jsou dokonalé. Proto jsem se rozhodla tu o něm dát článek.


Informace:

Louis Vuitton Malletier (běžně označovaný jako Louis Vuitton nebo zkráceně LV) je francouzská oděvní značka založená v roce 1854 stejnojmenným návrhářem.Značka je velmi známá pro svůj LV monogram, který se objevuje téměř na všech produktech firmy jako jsou luxusní kufry a kožené zboží, boty hodinky šperky, doplňky, sluneční brýle a zápisníky.


Kolik stojí
Četla jsem, že cena PRAVÉ LV se pohybuje okole 25 000 Kč a více. Padělky jsou levnější, ale já bych se radši obešla bez LV než abych měla padělek, protože kdyby na to někdo přišel, tak by mi bylo více trapně než kdybych jí neměla, ale to je pouze můj názor. stojí?


Obrázky:

Zdroj. wikipedia.cz (pouze ty infromace)


Super drbna - Gossip girl

11. listopadu 2011 v 15:09 | Kay |  Témata
Poslední dobou se dívám na seriál "Super drba".. Seriál mě hodně baví a dám vám tu článek, který jsem stáhla z osobnosti.cz :D, protože se mi to nechce psát a myslím si, že je to i zbytečné. Jenom bych chtěla říct, že to oblečení od těch holek jsou hodně dobré a líbí se mi jejich styl. No posuďte sami :)

Popis:
Seriál Gossip Girl vypráví o životě New Yorské smetánky, ale také "obyčejných" lidí, kteří nemají na kostýmky od Prady či brýle od Chanelu. Hlavními postavy jsou Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Jenny Humprey, Dan Humprey, Nate Archibald a Chuck Bass.

Seriál začíná v době, kdy se Serena vrací z internátní školy zpět do New Yorku. Jaké tajemství si přivezla a co vlastně měla s Natem? A kdo je tajemná Super Drbna, která ví o všem, co se na Upper East Side děje? To vše a mnohem víc odhalí čas .S tímhle článkem jsem si moc práci nedala, takže tu ještě něco dneska nebo zítra přidám :)

Bez titulku

4. listopadu 2011 v 19:50 | Kay |  Fotky
Dlouho jsem tu nebyla.. Moc se omlouvám, ale neměla jsem vůbec nápady, co tu dát.. Jene teď mám plno nápadů, které bych tady chtěla využít, proto dnešní večer budu věnovat pouze blogu. No a teď vám tu dám svoje nejnovější fotky.. Některé jsou divné, ale co se dá dělat..:D


(ta poslední se mi líbí až na ty fialové kalhotky..:D )