Říjen 2011

Když prší....

26. října 2011 v 8:17 | Kay |  Témata
Yeáás po dlouhé době je 5 denní volno, které si hodlám na 100% užít, jenže ne vždycky je počasí na to, abys chodila ven, takže vám tu napíšu pár tipů, co dělat.

1. Učení

:D Hned jako první jsem dala učení.. Mnozí z vás si budou myslet, že jsem totální magor, ale abych řekla pravdu, v tomhle počasí se mi učí lépe, než když je venku 30°. A myslím si, že i ostaním lidem se učí lépe.

2. Shoping

Nooo..:D tak to je bezkonkurenční. Koho by to nebavilo a v takovém počasí strávit pár hodin v nákupním centru je fajn a navíc! ani ne za 2 měsíce jsou Vánoce, takže o důvod víc jít nakupovat. Vem si s sebou kámošky a bude to krásně strávené odpoledne.

3. Posilovna, bazén a bruslák

Ano konečně je otevřený bruslák, na který jsem přes léto jít nemohla, protože byl zavřený. Do posilovny jsem také přes léto nechodila, protože v takovém vedru se někde drtit se mi fakt nechtělo. Je to sice sport, který některé nebaví, ale je to i fajn odreágování od všeho.

4. Kroužky

Určitě má každý z vás nějaké kroužky. Buď někdo hraje na nějaký hudební nástroj, tančí, chodí do zpěvu, jezdí na koni nebo prostě dělá jakýkoliv sport.

A mohla bych psát dál: Dívání na Tv, psaní blogu (prostě PC), beauty večer s kámoškou a mnoho dalšího. ;)

Přihláška SONC

22. října 2011 v 16:56 | Kay |  Soutěže
Ahojki. Vážně jsem tu dlouho nebyla, ale vše je kvůli škole. Teď se tu budu snažit chodit alepsoň o víkendu ;). Chtěla bych už konečně udělat nějakou soutěž.

Vůbec jsem nevěděla na jaké téma jí mám udělat, ale říkám si, že udělám obyčejnou klasiku SONC = soutěž o nejlepší celebritu.

Pravidla:
Pravidla:
Beru8 - 10 lidí
Každé kolo bude trvat týden
Hlas dávám 1. soutěžícímu, který si o to napíše ;)
Fotku celebrity mi buď posílejte na e-mail kaja.vasnovska@seznam.cz nebo pokud budete chtít, tak vám nějakou fotku obstarám.
Nesmí se opakovat celebrita

Přihláška:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Jméno celebrity
4. Fotka

Ceny za výhru:
1. místo - poslala bych vám nějaký kosmetický balíček od AVONU, který bude opsahovat tělové mléko, tělový sprej a sprchový gel + reklama na měsíc na mém blogu + diplomek + nějaké plakáty určité celebrity
2.místo - plakáty + 3 týdny reklama na blogu + diplomek
3. místo - 2 týdny reklama na blogu + diplomek
4. - 10. místo - diplomek
Budu ráda, když se přihlásíte ;*

New blog

13. října 2011 v 20:05 | Kay
Ahojkiii..:) Dneska jsem si s kámoškou Terkou udělaly nový blog, který se jmenuje http://the-spinner.blog.cz/.. Ještě tam nemáme žádný článek, ale určitě během dneška nebo zítřka nějaký dáme ;). Ten blog bude spíše něco jako časopis ( nebo tomu říkejte jak chcete) o naší třídě. :) Doufám, že se vám blog bude líbit a aspoň trochu vás zaujme. Neboojte se.. Neznamená to, že nebudu chodit na tento blog. Budu a doufám, že častěji než teď :)

Donutí mě přemýšlet

9. října 2011 v 8:51 | Kay
Moc už tu nechodím, protože toho mám hodně do školy a tak, tak to stíhám..:/ No to je jedno už se jdu věnovat článku.
Na facebooku měla jedna holka odkaz na písničku. A tím, že mám dneska takovou jak bych řekla "písničkovou" náladu, hned jsem si ji pustila. Tahle písnička mě donutila přemýšlet, nad život a přitom jsem pustila všechny starosti z hlavy. Je mi fajn :). U této písničky jsem vážně přemýšlela úplně nad vším. Uvědomila jsem si jaký mám úžasný život a všechno. Myslím si, že každý by měl mít svou písničku, u které prostě VYPNE! :)
Tak a tady je už ta písnička: