Červenec 2011

Nákupní nálada

21. července 2011 v 9:00 | Kay |  Móda
Ahoojte. Jak jsem už psala, byla jsem s maminkou nakupovat nějaké hadříky. Nehorázně se mi líbí, ale mám ještě nějaké nové asi týden. To jsem dostala od rodinny na svátek, tak je zde dám, ale nebudou tu dva kusy oblečení ( tílko a tričko přišité z vestičkou ), protože jsou v prádle. :D
Chtěla jsem se s tím oblečením vyfotit, ale tím, že jsem balila na tábor, tak už se mi to nechtělo vytahovat z kufru.

1. Tričko s různýma fotka
Barva : pleťová ( byly tam i zelené, modré, tyrkysové, žluté atd., ale mě nejvíce zaujalo toto).
Obchod : Pantaloon
Cena : 99 Kč
V pantaloonu mají hrozně levné věci a docela i pěkné. Moje mamka tam hrozně ráda nakupuje a já taky. Stejně je nadále můj nejoblíbenější obchod terranova ;).


2. Riflová vestička
Barva : tmavé modrá
Obchod : Pantaloon
Cena : 249 Kč

3.
Mikina s kapucí. Dá se použít i jako tričko s dlouhým rukávem.
Barva : nějaký odstín růžové ( byly tam ještě bílá a červená ).
Obchod : Clockhouse
Cena : 229 Kč

4.
Kahloty na tancování a na venek.
Barva : černá a byly i šedé.
Obchod : nevím v nějakém butiku.
Cena : 299 Kč


5.
Námořnické šaty
Barva : modro-bílá ( červeno-bílá ).
Obchod : nějaký butik v Itálii
Cena : v českých to dělalo kolem 500 Kč

6.
Podprsenka
Barva : červená
Obchod : butik :D
Cena : 619 Kč

HLASUJTE V ANKETĚ, KTERÝ KOUSEK OBLEČENÍ SE VÁM NEJVÍCE LÍBIL.


Nechci o ni přijít :(

20. července 2011 v 9:00 | Kay |  Témata
Moje hooooodně blízká kamarádka se o prázdninách bude stěhovat do Přerova. Momentálně od sebe bydlíme maximálně 10 minut a teďkom asi hodinu. Není to sice moc, ale Ostrava a Přerov? Můžeme se vídat sice o víkendech, ale už to nebude takové jako teďkom. O prázdninách se také moc nevídáme, protože nemáme ani jedna moc času. Známe se už od 2. třídy. Ze začátku to sice nebylo takové to BEST, ale docela často jsme se scházely a tak. Do 5. třídy to bylo úžasné. Venky, spaní škola v přírodě a další akcičky. Když jsme přišly na gympl moc jsem se s ní nebavila, protože obě jsme měly své "partičky" asi před dvěma měsíci jsme se spolu opět začaly znovu bavit a jsem teď hodně šťasná a zrovna teď se mi musí odstěhovat.:( Vím, že se bude vídat aspoň 2x měsíčně, ale nebude to takové jako předtím, když jsme si napsaly v 18 hodin pojď ven za 10 minut u bazénu. Teď musíme být aspoň týden předtím domluvené, že přijedu do Přerova a nebo ona do Ostravy. Mám sice i jiné kámošky, ale ony nejsou jako ona. Ona je vtipná, originální, ujetá. Jenom s ní totiž můžu vymýšlet takové kraviny. Jí můžete říkat cokoliv a jí to zajímá. Poslouchá mě, pomůže mi kdykoliv to potřebuji a najednou bude fuč?! Život je prostě nespravedlivý.

FOTKY S NÍ.

Víkend s ní v Čekyni ( Přerově ). Bylo to tam úúúúúžasné ;*.

Ona je kamarádka, kterou jen tak někdo nenajde.

Není slavná, není celebrita, ale pro mě je to velká osobnost ;*.

Vybalit a zase nabalit!

19. července 2011 v 17:42 | Kay |  Témata
Ahoj :)* Chci se všem omluvit, že jsem tu dlouho nebyla, ale byla jsem na chatě, kde není internet. Zítra zde dám nějaký článek, ale ve čtvrtek odjíždím na tábor H+H a chtěla bych udělat rozhovory s celebritami, které na tábor přijedou :).
A teď už se jdu věnovat článku.
Nebaví mě pořád vybalovat a zase nabalovat věci do kufru a zase z kufru. Přijedu a další den zase odjíždím. Je to super, že nesedím pořád jenom v Ostravě u PC, ale čeho je moc toho je příliš. Dneska jsem přijela z chaty a zítra balím na tábor a to ještě jdu s Magdou ( s tou kterou mám to video ) ven nebo na bazén a s mamkou nakupovat, tak jsem zvjedavá jak to všechno stihnu. Ne jenže mě nebaví pořád balit, ale hlavně mojí mamku nebaví pořád jenom prát a žehlit a ani se ji nedivím, koho by to bavilo?? :D To bude asi vše. Zítra tu dám kusy oblečení, které jsem nakoupila a ještě se budu aspoň na pár dní snažit přednastavit nějaké články :)* Užívejte si prázdniny ;P

Prarodiče

12. července 2011 v 9:00 | Kay |  Témata
Ahojkii, takže už jsem doma z Benátek :)*. Bylo to tam DO-KO-NA-LÉ, ale moc se mi nechce nějaký článek věnovat Benátkám a chlubením, jaké to tam bylo úžasné atd. Mi se to tam líbilo a nijak už se mi to nechce rozebírat. Přece jen nepíši články jenom pro sebe, ale i pro vás a pochybuji, že vás zajímá, co jsem dělala první nebo čtvrtý den na dovolené :D.

Takže začnem.
Existují dva druhy prarodičů:
1. Moderní.
Já takové prarodiče mám. Jezdí semnou do shoping parku, babička chodí pěkně upravená, má značkové oblečení a chová se jako dáma :). Nechci se nějak chlubit, ale moje babička si dokonce kupuje módní časopisy, aby věděla, co je IN :D. Je to fajn, ale připomíná mi mé rodiče v starší verzi. Mí prarodiče s taťkovy strany se o mě starají pěkně :). Jsou prostě moderní a snaží se zapadnou mezi TEENAGERY :D ( což se jim mimochodem NIKDY nepovede ). Ale je s něma sranda. Dokonce mají i nějakou techniku :D. Mobil, kameru, dva foťáky, PC + notebook a další.

2. Vesničtí.
Mí druzí prarodiče bydlí na vesnici, mají slepice, psa, králíka a všechen možný dobytek. Sice nemají internet a nic takové, ale oni jsou na statku spokojení a líbí se jim tam. Nemají značkové věci, ale koho to na vesnici zajímá?! Já k nim jezdím ráda. Lehnu si do houpací sítě, postarám se o zvěřstvo a jsem spokojená. Mě osobně se tam líbí. Nikdy bych tam nebydlela, ale jako chalupu je to super ;).

Já jsem ve výhodě. Mám oba dva druhy prarodičů, což mi vyhovuje :). Více už jsem si přát nemohla. Jinak mí rodiče jsou tak na půl, protože mamka je z vesnice a taťka zase z města, ale zařadila bych je spíše do škatulky MODERNÍ :)
Kdybych prarodiče neměla, neměl by mě kdo rozmazlovat, protože ja říkají moje babičky rodiče jsou od toho, aby vychovávaly a my je rozmazlujeme :D. A je to pravda.


Plavky

11. července 2011 v 9:00 | Kay |  Móda
Přece jen je teplo ( doufám, protože tento článek je o týden dřívě napsaný, protože jsem na dovolené ) a někteří jezdí k moři nebo chodí aspoň s partou, rodiči, přítelem, prostě kýmkoliv na koupaliště, tak tady máte 3 druhy plavek.:)

1.Top + kalhotky. Tyto plavky jsou vhodné pro slečny, které nechtějí nosit jednodílné plavky, ale přesto se stydí za své kulaté břiško.


2. Jednodílné. Hodně lidí si myslí, že tyto plavky už jsou dávné OUT, ale já si myslím, že pokud jsou plavky pěkně střižené a je tam nějaký pěkný vzor jako například leopardí nebo kytičkovaný vzor, tak to může vypadat velmi pěkně.


3. Dvoudílné. Nejčastěji používané plavky. Plavky mohou být jednobarevné, pruhované i různě vzorované. Plavkám se meze nekladou. :)

Asi vás zajímá jaké doplňky se hodí k plavkám. Doporučovala bych pár náramku na ruku, ale dávejte pozor na to, aby se vám ve vodě nerozpustila barva, která je na náramku ( pokud je náramek barevný ). Skvělý je náramek na nohu, protože jde pěkně vidět. Když bych šla plavat moc doplňků bych na sebe nedávala, protože vám to bude zbytečně překážet při plavání jako třeba velké kruhové náušnice. Skvělým doplňkem můžou být třeba i různé šátky, které si zaváženě kolem pasu nebo taky sukýnky. Jako poslední, co mě napadá jsou hodiny. Do vody si je určitě vezměte, ale POZOR na to, aby byly vodě odolné.
Doufám, že vás článek aspoň něčím zaujal :)

Méně je někdy více.:)

10. července 2011 v 9:00 | Kay |  Témata

Hodně lidí tvrdí, že přes léto by se nemělo moc líčit, ale proč?

Lehká odpověď. Když máš na sobě tunu make-upu, očních stínů, řasenky, tužky na oči a další nemožnosti, tím vedrem se vám to všechno rozmaže a budete vypadat jako klaun. Asi se to nerozmaže v takovém množství jako, kdyby jste skočili do vody a potopili si hlavu, to je jasné. Já si sice dávám hodně řasenky, ale můj problém je, že jsem na ni závislá :D.

V létě by se o pleť mělo hlavně pečovat, protože se pokožka vysušená a taky třeba spálená od slunce.

Méně je někdy více.

Toto pířsloví znají i kluci, a proto nemají rádi přemalované holky. Kdybyste přišly na rande jako "klaun", kluk by se lekl a utekl :D:D.

Zjistila jsem, že předtím než jsem se začala malovat jsem si nenamalovaná přišla pěkná, jenže TEĎ už bez řasenky aniKROK. Svojí milovanou řasenku nosím všude, ale to už se zase nedržím tématu, že..? :D Já už ani nevím, co bych vám o tom pověděla. Asi jste si z toho článku nic nevzali, ale co se dá dělat no.

1.

2.

Který z obrázků se vám více líbí..? Mě se ten druhý obrázek VŮBEC nelíbí a je mi z něho špatně..:/ Hlavně ty řasy!! :/

Outfity

9. července 2011 v 9:00 | Kay |  Móda
Ahojkii :). Právě jsem projížděla netem, když v tom jsem narazila na několik pěkných outfitů. Tak vám je tu dám. Bude to úplně obyčejný nenáročný článek, ale aspoň něco :).

1. Tento outfit bych zvolila hlavně na nějakou akcičku, nevím jestli bych to zvolila jako outfit vhodný do školy. Na léto to sice není moc vhodné, ale kdybyste si nevzali tu černou koženou bundičku bylo by to určitě fajn :).


2. Tak tento outfit se mi vyloženě líbí :). Až na ty kulaté brýle. Vhodně určitě do školy nebo na nějakou rodinnou oslavu.
Untiled

3. Tento outfit mě až tak neoslovil, ale zase bych mohla říct, že se to hodí, jak do školy, tak i na nějakou tu akci. Nevím jestli bych si to vzala jen tak ven.

4. Tak co říkáte tomu to "dětskému" outfitu? Líbí se vám. Mi moc ne, ale vím, že do tohohle stylu se obléká plno holek v mím věku :). Určitě bych si to vzala do školy a na venek. Hodilo by se to možná i na nějaký festival.

5. Woow, tak toto se mi velmi líbí. Ta modrá a ta kombinace, prostě všechno je tam outfitu zajímavé. Vzala bych si to jen tak někde na rodinnou dovolenou k moři nebo prostě na koupaliště.


6. Nevím, jestli bych si zrovna tohle vzala na sebe, ale některé kousky určitě ano :) Hodí se na nějakou tu cool akcičku nebo ke kamarádovi/ kamarádce na zahradní párty. Budete za hvězdu.
Why Be Normal?

7. Tímto outfitem určitě nic nezkazíte. Vhodný i na rande.

Doufám, že jste se třeba nějakým kouskem oblečení nechali inspirovat a zkoušíte něco najít ve skříni. Nemusí to být určitě všechno stejné, protože některé ty kusy jsou opravdu drahé. Nevím, jak vy, ale kabelku gucci, prada a další bych si asi nekoupila. (Tím nechci nikoho urazit, že je chudý. Neberte si to PROSÍM hlavně osobně).
Kay :)*

Moje fóbie

8. července 2011 v 9:00 | Kay |  Témata
Dnesní článek bych chtěla věnovat své fóbií, která se jmenuje SMRT. Doufám, že nikho ten článek neurazí nebo neodradí.

Každý jednou umírá!

Ale pochybuji, že chce někdo umírat v 15 letech. Ano jsou lidé, kteří se nazývají sebevrazi. Oni si neváží života. Nesnaží se najít něco pozitivního na svém životě. Někdo, třeba lidé s rakovinou :( by dali nevím co, za to aby žili, jenže sebevrazi chtějí umírat brzy. Já si budu užívat života dokud chci. Říká se mi to lehce, kdyý těďkom nemám žádné problémy ( no problémy má každý, ale ne takové jako třeba dluhy atd.)

Moje fóbie.

Ze smrti mám strach, hlavně z nějaké násilné. Nechtěla bych, aby mě někdo uškrtil, udusil, zastřelil a kdo ví co ještě. Ale i s obyčejné smrti mám strach. Co když se už zítra ráno neprobudím? Selže mi srdce ( vím, že v mém věku, je to málo pravděpodobné, ale....) a já už tu nebudu. Já svůj život miluji a nechci ho za nic měnit. Každý má své fóbie, někdo má klaustrofóbii, někdo má zase patický strach z pavouků a někdo zase ze smrti.

Citáty:

Abychom žili, musíme zemřít.

Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.

Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.


Doufám, že vás článek zaujal a budete zde chodit často.
S láskou Kay :)*.

Barvení vlasů

7. července 2011 v 9:00 | Kay |  Témata
Zdravím, je to asi poprvé v životě, co žádám o S!O!S! pomoc. Chtěla bych si nabarvit hlavu, ale vůbec s tím nemám žádné zkušenosti. Vím, že jsem na to malá, ale přece jen, chci to zkusit. Chci se vidět, jak budu vypadat. Možná budu litovat, ale za zkušení nic nedám.

ALE! mám jeden VELKÝ problém.

Tím. že tomu nerozumím, nevím, jestli si mám vlasy spíše zesvětlit nebo ztmavit.
Jediné, co bych nepřenesla přes SRDCE by bylo to, že by se mi z toho stala zrzavá nebo tak něco.

Zesvětlení:

Kdybych je chtěla zesvětlit, nechtěla bych úplně do blond, ale takovou tu špinavou blond.

Tmavší:

Nechtěla bych zase nějakou černou, ať nevypadám jako cigánka nebo tak něco, ale třeba nějakou kaštanově hnědou. Možná mám od barvení vlasů velké očekávání, ale chci to prostě zkusit.

Jako máte VY s barvením vlasů zkušenosti?
Byla to na poprvé katastrofa nebo všechno proběhlo hladce.
Na blogu mám nějaké své fotky, tak třeba někdo zkušenější to už podle fotky pozná, co by mi více slušelo. Jsem ráda za každý váš názor.
Užívejte si prázdniny, Kay :)*

Květinové vzory ♥

6. července 2011 v 9:00 | Kay |  Móda
Ciao ( italsky ahoj ). Já hrozně ujíždím na květinových vzorech :). Hrozně se mi to líbí a navíc je to IN. Moc se mi nechce v těch kusek fotit, proto vám tu dám jenom pár fotek, které jsem našla na googlu :)
Dám zde vždycky fotku a k tomu nějaký svůj názor.
1. Výrazné barvy a velké květiny.
Mě osobně se takové šaty vůbec nelíbí z důvodu těch barev a velikosti. Střih prvních šatů se mi už vůbec nelíbí.
2. Tak tady ty šaty jsou úžasné. Nemám slov. Neumím je ani zkritizovat, protože jsou úžasné. :)
3. Z těchto šatů se mi asi nevjíce líbí první dvoje. Ostatní mi příjdou moc krátké nebo se mi tam nelíbí ten vzor, barva. Našlo by se toho více :)
4. Já vím, já vím. Nedodržela jsem téma "květinové vzory", ale stejnak jeden z těch šatů má květiny. Mi se líbí zase pouze první dvoje. Mám sice radši volnější šaty, ale ty květinové bych si na sebe vzala.
Tak co, líbil se vám článek? Názory atd. piště do komentářů. :)
S láskou Kay :)*

Xteen

5. července 2011 v 9:00 | Kay |  Témata

Co si myslím o xteenu?

Xteen je jen o spamu. Lidé si tím dokazjí, jak jsou hezcí a zvyšuje jim to seběvědomí. Když jsem xteen hrála asi před rokem všichni hráli FP a bylo to spravedlivé. Všichni píšou, jak chtějí zpět starý xteen, ale nikdo se o to nesnaží a stále spamuje. Dokonce je i teďkom program na spam.. No potěž bůh. Je to ubohost!

Plusy

Můj názor je takový, že se tam člověk rychle seznámí a může si tam najít i známost z okolí, kterého tam poznal. Za to, že budete v TOPce dostanete nějaké ceny, nevím přesně jaké.

Mínusy

Jak už jsem psala hlavně kvůli spamu. A ještě nejvíce mě na těm štve to, že ti všichni na facebooku píšou. Ahoj hlásni pro mě a oplatíme ti za 37 bodů. Jojo :D to jim fakt žeru. Pokud mi to napíše fakt někdo koho mám ráda, hlas mu dám, ale jinak na to kašlu.


Moje kámoška měla na facebooku 386 přátel. Za jeden den, kdy hrála xteen už teďkom má 530. Myslím si, že to není normální. Je to debilita :D ( omlouvám se, že jsem použila nevhodné slovo, ale nic jiného mě v danou chvíli nenapadlo, tak mi prosím vás v komentářích nepište, že jsem sprostá ). Ona se tam seznámila s nějakým klukem a furt si píšou zlatíčko atd. Já jí to neberu, ale já nemůžu někoho koho znám přes ten považovat za kamaráda, kterému se můžu svěřit. Já jsem se seznámila s jedním klukem na xteenu a když jsem zjistila, že bydlí ve vedlejším městečku, kousek od nás, párkrát jsme se sešli. Toho už za kamaráda považovat můžu.

Zjistila jsem, že:

Xteen je větší pořírač času,než facebook.Musíš tam furt kontrolovat duel,oplácet hlasy,spamovat.Je to doslova Sídlo spamerů !! Takže Vám Xteen moc nedoporučuju,běžte radši ven nebo dělat něco jinýho než sedět u xteenu.

Já xteen hraju, dokonce jsem na něm byla i závislá, jenže to už je pryč. :)
Užívejte si prázdniny. S láskou Kay :)*

Námořnický OUTFIT

4. července 2011 v 9:00 | Kay |  Móda
Jelikož letos letí námořnické pruhy, vymyslela jsem pro vás outfit, který je plný nomořnických pruhů, ale je až moc přehnaný

1. Námořnické tričko ( lepší jsem nenašla )
Tip: C&A 249 Kč

2. Bílé kraťasy ( riflové )
Tip : New Yorker 619 Kč ( teď jsou slevy, takže to bud levnější :) ).
3. Námořnické žabky
Tip : Crop town 249 Kč

4. Námořnická taška
Vážně nevím, kde byste jí mohli sehnat, ale možná ve sportu.

Vím, že je to hooodně námořnické, ale třeba aspoň jeden kousek z toho se vám líbí. ;)

Kecky = converse

3. července 2011 v 9:00 | Kay |  Móda
Když je venku škaredě, asi nebudete chtít chodit v žabkách nebo sandálcích. Mi se hrozně líbí barevné kecky.
Takové botky koupíte v každé prodejně bot. Botky se také nazývají conversky.
Zítra odjíždím do Itálie - Benátek, ale mám na každý den přednastavené články :)
Ukázky bot :
1.
2.
3.
4.

Který z těchto kousků bot se vám nejvíce líbí?

Do komentářů piště od čísla 1 - 4.
Kay :)*

Dotazy

2. července 2011 v 13:46 | Kay |  Dotazy
Ahojkii.. Jelikož mě hrozně moc baví natáčet, ráda bych natočila videoodpovědi. Ale samozřejmě, že budu natáčet ještě nějaké show atd. Videoodpovědi dělá spousta blogů, ale já to nedělám pro zviditelnění, ale protože mě to baví.

Takže se mě ptejte na COKOLIV. Ráda vám na všechno odpovím!


Pyrotechnika - elektrotechnika

1. července 2011 v 16:25 | Kay |  Videa
Čuskííí. Je u mě kámoška a z nudy jsme natáčely video a elektrotechnice, tak se s vámi o to tady podělíme. :) Ať se vám video líbí :)


ODKAZ na video.

Jestli víte v jakém programu se upravují videa a jsou na netu zdarma ke stažení, piště do komentářů. Děkujíí s láskou KAY :)*