Kouření

27. června 2011 v 22:05 | Kay |  Témata
Dneska bych se ráda bavila o tématu KOUŘENÍ. Nevím proč zrovna to, ale téma mi docela vyhovuje, i když nehouřím :D

1. Proč lidé kouří?
Myslím si, že na tuto otázku se ptá hodně lidí :) Puberťáci podle mě kouří, protože si myslí, že je to IN a jací nebudou borci, když budou kouřit před partou :/ A ještě z toho důvodu, že jim to MOŽNÁ pomáhá proti nervům. Můj nazor : je to blbost, ale málokdo se nechá přemluvit, aby přestal kouřit. Je to závislost jako každá jiná. Myslím si, že jim to ani nechutná, ale je to jejich věc, když si ničí život.

2. Je ve vodní dýmce méně nikotinu než v normální cigaretě?
Ne není výjde vám to úplně na stejno, ale abych řekla pravdu vodní dýmka ( vodárna ), mi chutná více než normální cigareta, protože má různé přichutě ( např. tropical, banán, jablko, hruška, jahody, citrón atd.)

3. Jak s kouřením přestat?
Na to vám asi neodpovím, ale myslím si, že člověk s velkou vůlí to zvládně. Abych řekla pravdu, moc nevěřím na ty různé náplasti atd.:D Příjde mi to docela trapné a vybírají tím z lidí peníze. Stačí nemít cigarety po ruce a chuť vás po pár týdnech přejde.

4. Něco o popelnících.
Jsou obyčejné kruhovité popelníky, které nejsou ničím zajímavé. V dnešní době, ale lidé nic nenechají náhodě a lidé musí vymýšlet i moderní popelníky :D.

Abych řekla pravdu ráda bych si někdy zakouřila, ale nemám komu "lohnout" cigarety a v obchodě mi to na 100% neprodají, protože mi není 18, ale pouze 13 :D Myslím si, že kluci s holkou, které smrdí s pusy od cigaret by se určitě nelíbali :/. Když si dáte jednu cigaretu na nějaké akci nic se podlě mě nestane. Nejhorší kombinace je ale alkohol a k tomu cigarety. Slyšela jsem, že z toho přííšerně bolí hlava.

Doufám, že váš článek aspoň trochu zaujal :) Příští téma budou asi ROVNÁTKA, tak se tešte, protože o nich vím něco víc.:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holkymlaticky holkymlaticky | Web | 28. června 2011 v 12:49 | Reagovat

ahoj, ten toplist máš v pohodě...jako že musíš chvilku počkat a ono se to pak bude normálně sčítat... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama