Červen 2011

Nákupy

30. června 2011 v 17:43 | Kay |  Móda
Ahoj. Dneska jsem šla nakupovat, protože jsem potřebovala nové oblečení do Benátek, kde jedu příští pondělí. Nehorázně se tam těším ;). Jinak, byla jsem ve futuru a koupila jsem si 2 trička, tkaničky a takové bezramínkové bodičko :) v tmavě modré barvě. Všechny kusy oblečení se mi líbí. Není toho moc, ale v tomto období už tam těch hezkých kousků moc není.

A teďkom kousky mých nových hadříků.
1. Body
Terranova - 249 Kč2. Bílé tričko s nějakou ženskou :D
Kenvelo - 129 Kč


3. Růžové tričko opět s nějakou ženskou :D
Terranova - 239 Kč


Už mám přednastavený článek na téma rovnátka. V 9 : 00 zde článek budete mít :)

Reklamy SEM!

29. června 2011 v 14:30 | Kay
Hned, když už začínám vám chci zdělit, že reklamy pište POUZE sem. Napíšete to jinam a komentík smažu ;)* Doufám, že si rozumíme :D

Fotky

29. června 2011 v 13:41 | Kay |  Fotky
Ahojkii. Dneska jsem byli se třídou a pár dalšíma třídama v kině v cinestaru na Piráty z Karbiku 4. Film se mi docela líbil. Zítra máme vysvědčení a potom už konečně prázdniny. Jedu do Benátek, za tetou do Itálie, na tábor H+H a ještě na Kanárské ostrovy. Jinak budu trávit prázdniny na chalupě s rodinou a bratrancem...:) Budou to ty neeej prázdniny. A co vy, jak budete trávit prázdniny? Jedete někam? Napište když tak do komentářů :)

Tady pár mých fotek :)

1. Fotka focená v Čekyni ( kousek od Přerova ) :) Mám jí jako profilovou fotku na facebooku


2. Na chalupě. Slečna farmářka :D*


3 - 4 na louce :)
5. Fotka nic moc, ale ten citát MILUJU! :)


6. Domácí :) s copánkama :)


To bude asi vše. Doufám, že vás článek zaujal :)* Zítra jdu nakupovat, tak tu dám nějaké kusy oblečení.:) Kdybyste mi chtěli nějakou fotku upravit máte možnost..:) Upravené fotky posílejte na e-mail : kaja.vasnovska@seznam.cz
Jsem ráda, že na můj blog chodíte :)

Outfit č. 1

28. června 2011 v 13:41 | Kay |  Móda
Ahoj. Dneska jsem se rozhodla zde dát můj vlastní vymyšlený outfit. Outfir je velmi obyčejný, ale mi se líbí :P

1. Tílko s výstřihem
Dámské Tílko Iron Fist Jungle Fever Růžové

2. Riflové kraťasy

3. Někdy k tomu nevypadá špatně i taková obyčejná černá vestička.

4. Já bych zvolila na 100% černé páskové sandálky, ale myslím si, že na barvě až tak nezáleží.

5. K outfitu nesmí chybět kabelka. Velmi elegantní, malá a růžová.

6. Náramky.

Kay :)*

Kouření

27. června 2011 v 22:05 | Kay |  Témata
Dneska bych se ráda bavila o tématu KOUŘENÍ. Nevím proč zrovna to, ale téma mi docela vyhovuje, i když nehouřím :D

1. Proč lidé kouří?
Myslím si, že na tuto otázku se ptá hodně lidí :) Puberťáci podle mě kouří, protože si myslí, že je to IN a jací nebudou borci, když budou kouřit před partou :/ A ještě z toho důvodu, že jim to MOŽNÁ pomáhá proti nervům. Můj nazor : je to blbost, ale málokdo se nechá přemluvit, aby přestal kouřit. Je to závislost jako každá jiná. Myslím si, že jim to ani nechutná, ale je to jejich věc, když si ničí život.

2. Je ve vodní dýmce méně nikotinu než v normální cigaretě?
Ne není výjde vám to úplně na stejno, ale abych řekla pravdu vodní dýmka ( vodárna ), mi chutná více než normální cigareta, protože má různé přichutě ( např. tropical, banán, jablko, hruška, jahody, citrón atd.)

3. Jak s kouřením přestat?
Na to vám asi neodpovím, ale myslím si, že člověk s velkou vůlí to zvládně. Abych řekla pravdu, moc nevěřím na ty různé náplasti atd.:D Příjde mi to docela trapné a vybírají tím z lidí peníze. Stačí nemít cigarety po ruce a chuť vás po pár týdnech přejde.

4. Něco o popelnících.
Jsou obyčejné kruhovité popelníky, které nejsou ničím zajímavé. V dnešní době, ale lidé nic nenechají náhodě a lidé musí vymýšlet i moderní popelníky :D.

Abych řekla pravdu ráda bych si někdy zakouřila, ale nemám komu "lohnout" cigarety a v obchodě mi to na 100% neprodají, protože mi není 18, ale pouze 13 :D Myslím si, že kluci s holkou, které smrdí s pusy od cigaret by se určitě nelíbali :/. Když si dáte jednu cigaretu na nějaké akci nic se podlě mě nestane. Nejhorší kombinace je ale alkohol a k tomu cigarety. Slyšela jsem, že z toho přííšerně bolí hlava.

Doufám, že váš článek aspoň trochu zaujal :) Příští téma budou asi ROVNÁTKA, tak se tešte, protože o nich vím něco víc.:D

Úvodní článek

27. června 2011 v 12:59 | KAY
Ahoj. Vítejte na mém blogu, který bude o módě a hlavně o MĚ! Budu tady psát články na různá témata, která mě zrovna napadnou :)
Chtěla bych někoho poprosit, jestli neumí LAYOUT a nemá čas, aby mi ho udělal. Já mám teďkom momentálně jenom takový provizorní.
Doufám, že se vám můj blog bude líbít, a že na něho budete chodit častěji ;)*
Uvažovala jsem, že budu točit i různá videa atd. No uvidíte sami.
Budou zde i nějaké fotky ( hlavně moje ).
Budu zde psát články pod přezdívkou KAY :).